08 októbra 2011

Prečo sa mi z odborárov dvíha žalúdok

Lebo takto nejako vyzerá „kultivovaná, apolitická, vecná a odborná“ argumentácia čelných predstaviteľov Konfederácie odborových zväzov. Človeku, ktorý čaká argumenty, fakty a racionálnu debatu, je z toho na grcanie.

"Naše orgány KOZ SR preto rozhodli o protestnom zhromaždení občanov na 12. októbra 2011, aby sme aj takýmto spôsobom mohli vyjadriť svoju nespokojnosť a aby sme aj istým spôsobom mohli zabrániť ekonomickej a sociálnej genocíde..."
"Dospeli sme totiž k názoru, že je treba nahlas v uliciach miest SR povedať hlasné nie Sulíkovej kastrácii sociálneho systému. Chceme, aby hlas ulice vypočuli aj zástupcovia ľudu, ktorých sme si zvolili do Národnej rady SR, aby neschválili zákon o úprave príjmu zo závislej činnosti v tej podobe, ktorá je už po prvom čítaní v parlamente. Bol by to posledný klinec do truhly sociálnych istôt a životnej úrovne..."
"Chápeme to tak, že tento arogantný, antisociálny valec likviduje všetky sociálne istoty a kvalitu života občanov SR, ktoré mali doteraz ako-tak zabezpečené..."
predseda KOZ Miroslav Gazdík

http://hnonline.sk/c1-53137440-odbory-treba-povedat-nie-sulikovej-kastracii-socialneho-systemu

Žiadne komentáre: